Polycom RealPresence’in yeni sürümünü tanıttı

17 Mart 2014 Pazartesi

Polycom, mobil video yazılımı RealPresence’in güncel sürümüyle kullanıcıların video görüşme sırasında görüşmenin diğer ucundaki kamerayı daha detaylı kontrol edebilmesine imkan sağlıyor. 

 
HTC One S, HTC One X ve HTC Jetstream tabletin yanı sıra yeni Apple iPad ile uyumlu olan yeni sürüm, müşterilerinin konferans salonları, masaüstü sistemler, laptoplar ve mobil cihazlar gibi diğer standartlara dayalı video ortamlarla sanal olarak iletişimde kalabilmeleri için uygun video işbirliği yapıyor.
 
Yeni sürüm, geniş kapsamlı uygulamalarla, protokollerle, arama kontrol sistemleriyle ve son noktalarla kablosuz olarak birlikte çalışabilmesi için şirketin açık standartlara dayalı yaklaşımıyla geliştirildi. Akıllı telefonların kurumsal e-posta sunucularına bağlandığı gibi, kullanıcılar RealPresence Mobile’ın tedarik, yönetim, güvenlik duvarı geçişi, içerik paylaşımı, masaüstü ve büyük video oda sistemlerine bağlantı gibi gelişmiş özelliklerden faydalanarak RealPresence Platform’a kayıt olabiliyorlar.
 
Konuyu değerlendiren Polycom Ürün ve Servis Başkanı Sudhakar Ramakrisha, şirket olarak mobil cihazlara yönelik yenilikçi video işbirliği çözümleri geliştirdiklerini söyledi. Ramakrisha, mobil iş gücünün büyümesi ve kendi cihazını getir uygulamasının artmasıyla birlikte Polycom ve ortaklarının tüm cihazlarda, işletim sistemlerinde, protokollerde ve ağlarda desteklenen güvenli video iş birliğine ulaşımı genişlettiğini vurguladı.
 
Kullanıcılar yeni güncellemeyi 27 Temmuz tarihinden itibaren iPad, iPad 2 ve iPhone 4S için AppStore’dan indirebilirken HTC One S, HTC One X, HTC Jetstream, Motorola XOOM, Motorola DROID XYBOARD, Samsung Galaxy Tab 8.9 ve Samsung Galaxy Tab 10.1.için Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyorlar.
Yorumlar
Yorum başlığı:
Yorum: