TÜM SEKTÖRLERE VİDEO KONFERANS SUNAN POLYCOM TÜRKİYE’DE

17 Mart 2014 Pazartesi

 
POLYCOM’UN AYAK İZLERİ TÜRKİYE’DE
Polycom Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Daniel Weisbeck, Gelişen Pazarlar Satıştan SorumluBaşkan Yardımcısı Alain Wiedmer ve Polycom Türkiye Ülke Müdürü Haluk Şarman  30 Kasım 2011tarihindeİstanbul Conrad Otel’de bir basın toplantısı düzenleyerek  PolycomTürkiye ofisin resmi açılışını duyurdu.
 
Polycom, birleşik iletişimde Video Konferans ve Telepresence teknolojilerinde dünyaen önde gelenlerinden olanPolycom, Türkiye ofisi İstanbul’da önemli yatırım yaparak hizmete soktu.
 
EMEA bölgesindeki büyüklüğünü artırmaya devam ederek, müşterilerine seçenekleride beraberinde getiriyor. 
 
2011 yılıüçüncü çeyrek rakamlarına göre Polycom,Türkiye ve Ortadoğu pazarının da yer aldığı EMEA bölgesinde büyümesini %23 sürdürdü..
 
5 Temel esaslı video işbirlikleri için çok detaylı standart yazılımlı olan Polycom, bir de domo düzenleyerek basın mensuplarını Moskova, Bükreş, Londra ofisleri ile konferans konuşma düzenlenleyerek kusursuz bir hizmeet verebildiklerini gösterdiler. Aynı zamanda basın mensupları ofis penceresinden manzarayı seyredebidiği gibi ofiste bulunanlarla konuştular.
 
Türkiye Ülke Müdürü Haluk Şarmanverdiği bilgilere göre “Türkiye OfisiileTürkiye pazarı için özel tasarlanmış video işbirliktelikleri için en detaylı yazılım alt yapısı olan Polycom RealPresence Platform’una dayalı HD video ve Polycom HD Ses gibi hizmetlerin verilmesi ve geliştirilmesine devam edecegiz. Polycom ürünleri satan Türk distribütörler ve toptancılar, artık yerel müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerini en iyi şekilde anlayabilecek ve karşılayabilecegiz. Böylellikle,yerel Birleşik İletişim ve video işbirliği uzmanlarının yetkinliğinden yararlanabilecekler.”
 
Polycom Gelişen Pazarlar Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alain Wiedmer; “Görüyoruz ki birleşik iletişim, mobil cihazlardan masaüstü araçlara ve tüm konferans görüşme çözümlerine kadar çoklu iletişim kanallarının bir entegrasyonu olarak karşımıza çıkıyor.Polycom RealPresence Platform’u, hiç benzeşmeyen iletişim sistemlerini tek bir bütünsel ve entegre çözümde bir araya getiriyor. Türkiye, Polycom için önemli bir pazar.İnanıyoruz ki Polycom işbirliği çözümleri Türk iş dünyası ve devlet birimlerinin başarılarının artmasında kritik bir rol oynayacak” dedi. Ayrıca Wiedmer; Polycom RealPresence endüstrinin75.000 kayıtlı cihazı ve 25.000 eşzamanlı oturumunu desteklemekte  ve  evrensel köprüleme altyapısını Evrensel erişim ve güvenlik ve video içerik yönetimini içermekte olduğunu  söyledi.
Yorumlar
Yorum başlığı:
Yorum: